Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Prowincja Tarnowska
Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP
"Posłani w pokoju Chrystusa"
Edmund Slajd 2 Celestyna Slajd 4

Aktualności

SA KA YA SE NDI NE SOUCOUL- pod takim hasłem, 26 grudnia odbyła się kolęda misyjna w kościele Matki Bożej Szkalerznej w Tarnowie.

W piątek, 17 grudnia2021 r. dzieci z Brzeska zaprezentowały całej przedszkolnej społeczności Jasełka Bożonarodzeniowe pt. „Przybieżeli do Betlejem...”

W dniu 26.12.2021 na mszach świętych w Kościele Miłosierdzia Bożego w Brzesku grupa Dziewczęcej Służby Maryjnej włączyła się w zbiórkę ofiar w ramach Kolędy Misyjnej.

W czasie adwentowego oczekiwania, przedszkole w Olszanie włączyło się w akcję„Paczuszka dla Maluszka” organizowaną przez Fundację Małych Stópek.

Rodzice przedszkolaków wraz z personelem Ochronki w Tyliczu zorganizowali misyjny kiermasz ozdób świątecznych na rzecz ks. Romana Marka  - misjonarza z RCA.

8 grudnia 2021 r. w parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnowie do Dziewczęcej Służby Maryjnej zostało przyjętych pięć nowych dziewcząt

W niedzielę 12 grudnia 2021 r. w Parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku odbyło się uroczyste przyjęcie dziewcząt do parafialnej Dziewczęcej Służby Maryjnej. 

Przedszkolaki z Ochronki św. Józefa  w Olszanie codziennie rozpoczynając swój dzień z lampionami w rękach.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 ... 11 następna »
Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej