Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Prowincja Tarnowska
Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP
"Posłani w pokoju Chrystusa"
Edmund Slajd 2 Celestyna Slajd 4

Skrzynka intencji

Jeśli pilnie potrzebujesz modlitwy, to zapraszamy do powierzenia swojej intencji naszej wspólnocie. Wszystkie Twoje prośby powierzymy każdego dnia  Bogu za wstawiennictwem Założyciela naszego Zgromadzenia -  bł. Edmunda Bojanowskiego - męża wielkiej i ufnej modlitwy, a każdego 15 dnia miesiąca w tych intencjach jest odprawiana Msza św.

"Gdzie nie zdołał wydrzeć śmierci ciała, wyrywa przynajmniej duszę z piekła. A gdzie nie pomogły choremu lekarstwa, dopomaga nowenna do Matki Boskiej lub Koronka, wysłuchana Msza św. lub też Komunia św. na intencje chorego, która po kilka razy w tygodniu zwykł był przyjmować"  (Wspomnienie o Edmundzie Bojanowskim- ks. A. Brzeziński)

W formularzu po prawej stronie podaj swoje dane oraz wpisz treść intencji:

*
*
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu moich danych osobowych przez operatora serwisu tbrk.pl (Kancelaria Radców Prawnych Bijak, Krzeszowiak, ul. Przemysłowa 13 lok. 5, 30-701 Kraków) w zakresie niezbędnym do realizacji niniejszego zgłoszenia. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż podane w formularzu dane po zakończeniu obsługi zgłoszenia, nie są nigdzie przechowywane w żadnej postaci. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

* - pola wymagane
Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej