Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Prowincja Tarnowska
Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP
"Eucharystia daje życie"
Slajd 2 Slajd 3 Slajd 4

Bal karnawałowy w Woli Rzędzińskiej

 
15 lutego w 2020 r odbył się kolejny już bal karnawałowy. Tym razem dzięki uprzejmości strażaków odbył się on w Remizie Strażackiej w Woli Rzędzińskiej, a poprowadziła go pani wodzirej- Monika, która przyjechała do nas aż z Krynicy.
Wśród zaproszonych na bal gości znalazły się: Kopciuszek wraz z siostrami i macochą oraz Królowa Matka, książę, damy dworu, trębacz. Nie zabrakło księżniczek, żołnierzy, smoka, Kubusia Puchatka, strażaka, biedronki, myszki Mini, wróżek, pszczółek, Czerwonego Kapturka i wilka, króliczka, piratów, Indianek, Spidermenów, kotków, Kaczki Dziwaczki i wiele innych bohaterów, którzy prezentowali się na wybiegu, jak na pokazie mody.
Dzieci wraz z rodzicami oraz pracownikami przedszkola bawiły się przy najnowszych hitach muzycznych z całego świata; dzieci robiły czekoladę, wachlowały chustą animacyjną a w przerwie na wszystkich czekały pyszne pączki, faworki i inne słodkości.
Na końcu balu s. Renata podziękowała  za wspólną zabawę. Gratulujemy wszystkim rodzicom i dzieciom zajęcia I miejsca w konkursie na rodzinną bajkę. Nagrodą dla rodziców były  walentynkowe lizaki oraz książki o Prymasie Stefanie Wyszyńskim, natomiast dzieci  otrzymały słodkie pierścienie oraz książki o Janie Pawle II.

Już z niecierpliwością czekamy na kolejny karnawałowy bal.
Anna Węgrzyn

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej