Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Prowincja Tarnowska
Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP
"W mocy Bożego Ducha"
Slajd 2 Slajd 3 Slajd 4

III Festiwal Piosenki Maryjnej w Dąbrowie Tarnowskiej

30 maja b. r. w Przedszkolu Niepublicznym Ochronce im. Św. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się już III Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Maryjnej. Tuż przed występem nasi mali uczestnicy  wraz ze swoimi siostrami udali się do przedszkolnej kaplicy, by pomodlić się i zaśpiewać Jezusowi i Maryi konkursowe piosenki. Ten piękny gest pokazuje, że piosenka Maryjna towarzyszy dzieciom nie tylko z okazji festiwalu, ale jest codzienną formą modlitwy i tradycji naszych ochronek.

         Swoją obecnością zaszczyciła nas Matka Prowincjalna Bronisława Wieczorek, która objęła patronat honorowy nad festiwalem. W wydarzeniu udział wzięły solistki z ochronki w Szczucinie, przygotowane do występu przez s. Katarzynę oraz zespół z ochronki w Radomyślu Wielkim, który przygotowała s. Joanna. Gościły u nas również siostry z Tarnowa oraz rodzice uczestników. Poza konkursem swoje umiejętności zaprezentowały również dzieci z dąbrowskiej ochronki przygotowane przez s. Marię.

Swoim występem dzieci pokazały, jak poprzez śpiew potrafią głosić chwałę Najświętszej Dziewicy Maryi, dlatego też wszystkie stały sie zwycięzcami festiwalu.

         Składamy serdeczne podziękowania Siostrom, Nauczycielkom i Rodzicom za przygotowanie dzieci i udział w festiwalu.

    Anna P.

          

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej