Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Prowincja Tarnowska
Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP
"Posłani w pokoju Chrystusa"
Slajd 2 Slajd 3 Slajd 4

Jasełka DSm w Czarnym Potoku

Jasełka DSM w Olszanie

Trwając w atmosferze świątecznego i kolędowego klimatu, w Niedzielę Chrztu Pańskiego- 9 stycznia 2022 r. w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Czarnym Potoku, w godzinach popołudniowych odbyły się tradycyjne Jasełka w wykonaniu dziewczynek należących do DSM. Przedstawienie zostało przygotowane przez s.Agnieszkę i przy pomocy ks. Roberta, który czuwał nad oprawą muzyczną i obsługą sprzętu technicznego.
Dziewczynki bardzo chętnie podjęły inicjatywę występu, do którego od połowy grudnia z radością  przygotowywały się na cotygodniowych spotkaniach.
Na występ zostali zaproszeni chętni parafianie, którzy wraz z rodzicami dziewczynek, licznie przybyli do naszej świątyni w dniu premiery Jasełek.  Występ został ubogacony solowm występem skrzypcowym Nikoli - absolwentki naszej Ochronki, która w roli anioła zagrała kolędę "Gdy śliczna Panna".
Jasełka poprzedziło, jak również i zakończyło, słowo ks. kanonika Krzysztofa Klimczaka - proboszcza naszego sanktuarium skierowane do wszystkich, którzy przybyli na to wyjątkowe spotkanie. Ks. proboszcz zwrócił uwagę na rolę misterium Bożego Narodzenia i jego znaczenie w  życiu rodzin naszej parafii. Złożył też podziękowanie wszystkim, którzy przybyli na występ a przede wszytskim tym, którzy go przygotowali: dziewczynkom, s.Agnieszce i ks.Robertowi za poświęcony czas w przygotowania i rozwijanie młodych talentów aktorskich. Jasełka zakończyły się gorącymi brawami a kolejny występ będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę tj. 16 stycznia. Serdecznie zapraszamy. 
 
s.Angelika
 
 
 
 
Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej