Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Prowincja Tarnowska
Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP
"Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym"
Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3 Slajd 4

Witamy Cię Matko Boża Fatimska

W dniach 27-29.09.2017r. Figura Matki Bożej Fatimskiej odwiedziła Przedszkole  pw. św. Józefa w Woli Rzędzińskiej. Dzieci i rodzice przywitali  Maryję modlitwą różańcową w kaplicy sióstr. Następnego dnia, ksiądz proboszcz Stanisław Szufnara, odprawił  Mszę Świętą w intencji dzieci i ich rodzin, sióstr i  całej parafii.  Ostatniego dnia peregrynacji tj.  w piątek 29 września,  przedszkolaki czciły Matkę Bożą śpiewem, a po południu  pożegnały Ją modlitwą różańcową w kaplicy. Wszystkie dzieci oddały się Matce Bożej w Akcie Zawierzenia:

„Matko Boża Fatimska witają Cię serduszkami pełnymi radości Przedszkolaki z Przedszkola pw. św. Józefa w Woli Rzędzińskiej. Witamy Cię i dziękujemy za to, że do nas przybyłaś, że z nieba opiekujesz się nami i jesteś naszą Matką.

Pani Fatimska, Królowo Pokoju chcemy liczyć nadal na Twoje wstawiennictwo u Syna Twego Jezusa Chrystusa. Wysłuchaj nasze błagania, abyśmy mogli cieszyć się pokojem i wielbić Boga zawsze i wszędzie.

Królowo Różańca uproś Twego Syna Jezusa, aby darzył nas, nasze rodziny, Siostry i Panie z Przedszkola oraz Księdza Proboszcza i wszystkich parafian, miłosierdziem i łaskami na każdy dzień. Pomóż nam, abyśmy pamiętając Twoje napomnienia z Fatimy, czynili nasze życie lepszym”.

Matko Boża z Fatimy, Królowo Różańca Świętego, módl się za nami.

M. Rogoza

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej