Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Prowincja Tarnowska
Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP
"Eucharystia daje życie"
Slajd 2 Slajd 3 Slajd 4

Na wesoło w Woli Rzędzińskiej

 17 września 2019r w naszym przedszkolu w Woli Rzędzińskiej  odbyły się obchody Dnia Przedszkolaka. Siostra dyrektor przygotowała z tej okazji wiele atrakcji. Na wspólne świętowanie zaprosiliśmy  dzieci z przedszkola sióstr służebniczek z Tarnowa wraz z siostrami, paniami i rodzicami. Nasze świętowanie rozpoczęliśmy od modlitwy przy figurze Św. Józefa- patrona naszej ochronki. Modliliśmy się o Boże błogosławieństwo w nowym roku przedszkolnym dla wszystkich przedszkolaków i ich opiekunów. Prosiliśmy Pana Boga o miłość, radość, zdrowie, szczęście, o opiekę Aniołów Stróżów oraz uśmiech na każdy dzień. Wszystkie dzieci odmówiły także modlitwę do bł. Edmunda oraz odśpiewały hymn "Święty Józefie Patronie nasz". 

Po modlitwie każdy przedszkolak otrzymał balonik, który wypuszczony poleciał prosto do nieba, do Pana Boga by spełnił nasze marzenia.  

Następnie do piosenki „Jedzie pociąg z daleka” udaliśmy się do ogrodu, gdzie rozpoczęła się zabawa taneczna. Kolejnym punktem świetowania były dmuchane zamki, malownie twarzy, robienie warkoczyków, biżuterii a nawet zmywalnych tatuaży.

Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku: muffinek, gofrów i soczków. Po zabawach na świeżym powietrzu siostra Renata zaprosiła wszystkich na pyszną zupę pomidorową oraz kiełbaskę z grilla. 

Na koniec pobytu w przedszkolu, każde dziecko z okazji swojego święta otrzymało słodkości i pamiątkową karteczkę. Ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego przedszkolaka.

Rodzicom gratulujemy cudownych pociech.

s.Renata A.

 

 

DSCN9037

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej