Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Prowincja Tarnowska
Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP
"Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym"
Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3 Slajd 4

Piknik integracyjny

W czwartek 20 września, tradycyjnie jak co roku, Niepubliczne Przedszkole pw. Św. Józefa
w Woli Rzędzińskiej zorganizowało piknik z okazji „Święta Pieczonego Ziemniaka”, na który zostały zaproszone dzieci z przedszkola z Nowodworza oraz Tarnowa - Gumnisk wraz ze swoimi siostrami i paniami. Piknik integracyjny, który wystartował o godzinie 10:00, rozpoczęła od powitania wszystkich gości siostra Renata – dyrektor i gospodarz przedszkolnej imprezy. Następnie przekazała mikrofon p. Marysi, która poprowadziła część muzyczną  imprezy, na którą składały się zabawy muzyczno – ruchowe min.: „Kaczuszki”, „Opłotkami przez ogródek” oraz tradycyjny „Pociąg”, którym kierowały siostry z poszczególnych przedszkoli. Kolejną atrakcją był konkurs sprawdzający kondycję nie tylko przedszkolaków, ale również sióstr oraz pań. Wysiłek związany z poszczególnymi konkurencjami został nagrodzony złotym medalem, który otrzymał każdy przedszkolak!

Po tak atrakcyjnym i wyczerpującym przedpołudniu, wszystkie przedszkolaki zostały zaproszone na pyszną zupkę, a potem kiełbaskę z grilla. Nie zabrakło również pieczonego ziemniaka, który przecież  zgromadził nas na tym radosnym spotkaniu!

Na koniec s.Renata podziękowała wszystkim gościom za przybycie i wspólną zabawę, oraz zaprosiła wszystkich na kolejne spotkanie w przyszłym roku.

 

s.Angelika S.

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej