Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Prowincja Tarnowska
Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP
"W mocy Bożego Ducha"
Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3 Slajd 4

Sportowa rywalizacja przedszkolaków

W piątek, 8 marca 2019 r. dzieci z Tarnowa i okolic, uczęszczające na zajęcia "Przedszkoliada"  spotkały się na kolejnych sportowych rozgrywkach "Orlen Przedszkoliada Tour. Tym razem  odbyły się one na hali sportowej PWSZ w Tarnowie. Na tegorocznej edycji nie zabrakło także naszych sióstr ze swoimi przedszkolakami z Tarnowa, Woli Rzędzińskiej i Nowodworza.

Po uroczystym otwarciu zawodów i przywitaniu wszystkich przedszkoli, mali sportowcy uczestniczyli  w różnych konkurencjach sportowych. Były to min: mecz piłki nożnej oraz ręcznej, odbijnie piłki przez siatkę i rzucanie do kosza.  We wszystkich tych dyscyplinach przedszkolaki wykazywały się świetną sprawnością fizyczną. W  przerwie pomiędzy konkurencjami maluchy posilały się zdrowymi przekąskami.

Zwycięską drużyną, jak się okazało na koniec rozgrywek, zostało każde z biorących udział przedszkoli. Każde dziecko ozostał nagrodzone medalem, dyplomem oraz upominkiem od firmy Orlen. Wszystkie przedszkolaki opuszczały  halę sportową z lekkim zmęczeniem ale przede wszystkim z wielką radością i uśmiechem  na twarzy.

s. A.S

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej