Zgromadzenie Sióstr Służebniczek
Prowincja Tarnowska
Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP
"W mocy Bożego Ducha"
Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3 Slajd 4

Spotkanie dla dziewcząt w Tyliczu

W dniach od 30 grudnia 2018 do 1 stycznia 2019 r.w Tyliczu,  grupa dziewcząt brała udział w kolędowych dniach skupienia, które były połączone z przywitaniem Nowego Roku.
Spotkanie rozpoczęło się w niedzielę integracją oraz wspólnym kolędowaniem. Ostatni dzień roku był czasem refleksji nad tajemnicą Bożego Narodzenia i zatrzymaniem u żłóbka, by tam wraz z Maryją, pasterzami i mędrcami, oddać pokłon Zbawicielowi i złożyć u Jego stóp wydarzenia i doświadczenia minionego roku. Przede wszystkim zaś był to czas ufnego zawierzenia i oddania swego serca Bogu. 
W tym dniu nie zabrakło też  wspólnej zabawy, min wyjazdu  na lodowisko do Krynicy Zdrój.
Wieczorem w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu dziękowałyśmy Bogu za to, co przygotował dla nas w 2018 roku; za to co było piękne, dobre i mądrze wykorzystane, ale też za chwile smutne i trudne doświadczenia.  Był to też moment, w którym przepraszałśmy za zmarnowany czas, niewykorzystane dobro i talenty. Prosiłyśmy, by z ufnością i nadzieją wkroczyć w nowy rok i o to, by był on przede wszystkim czasem przeżywanym razem z Jezusem.
Po Mszy Świętej dziękczynnej, którą odprawił ks. Piotr Pietrucha, był czas wypełniony tańcami, grami i wspólną radością. Nowy rok  2019 powitałyśmy na tylickiej Golgocie. 

 s. BJ

 

więcej zdjęć w galerii- zapraszamy

 

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej